Tuğçe ŞAHİN

ÖZETLEMEK GEREKİRSE

Merhaba ben Tuğçe,

Eğitim hayatım boyunca edindiğim her deneyim, paylaştığım her hayat hikayesi yoluma ışık oldu. Sürekli öğrenmenin, öğrendiklerimi aktarmanın ve paylaşmanın sonsuz bir iyilik döngüsü olduğuna inancıyla yetiştirildim.

Lisans hayatımda öz disiplinle kendimi geliştirmeye güçlü yanlarımı daha da kuvvetlendirirken gelişime açık yanlarımı da beslemeye devam ettim.

En büyük değerlerimden biri gelişmek ve geliştirmek olurken bu değerlerimi daha da kuvvetlendirecek çeşitli STK’larda gönüllü olarak faaliyetlerde bulundum. Aynı zamanda öğrenmeye ve araştırmaya devam ederken farklı yetkinlik gelişim programlarına katılarak kendimi beslemeye gayret gösterdim. İçerisinde dahil olduğum ekiplerde aktarmaya çalıştığım paylaşma değerimin yanında iş disiplini, iş takibi, ekip çalışması ve organizasyon yeteneği gibi yetkinliklerimi de geliştirdiğim deneyimlerim oldu.

Kariyerimin odağına İnsan kaynaklarının eğitim ve gelişim alanında ilerleme hedefini koyarak gelişim programlarına dahil oldum. Bugüne geldiğimizde ise yönümü kurumsal firmaların akademilerine çevirerek eğitim ve gelişim alanında çalışmalar yürütmeyi arzu ediyorum. Kurum içerisinde çalışanların kariyer gelişimlerinde farkındalıklarını arttıracak eğitim ve gelişim programları planlarken aynı zamanda yetkinliklerini besleyecek eğitim programları üretmek istiyorum. Motivasyonumu fayda sağlamaktan ve üretmekten alıyorum. Kariyer yolunun bir sonu varsa bu yolculuğun sonunda iyi bir insan ve iyi bir eğitici olmayı hayal ediyorum. Gülümsemeyi seviyorum :)


Teşekkürlerim ve saygılarımla,

Sosyal Medya

Hesapları

InstagramLinkedIn

EĞİTİM

İstanbul Medipol Üniversitesi - Sağlık Yönetimi

GEÇMİŞ DENEYİMLERİ

Tegv/ Eğitim Gönüllüsü 

Lİgep/ Katılımcı

Yetgen/ Katılımcı 

AKTİF OLDUĞU PROJELER

Peryön İnsan Kaynakları Derneği/ Mentor

Sağlık Hakkı Derneği/ Eğitim İçeriği Üreticisi

Medium/ Blog Yazarı

Türkiye Çalışan Deneyimi Topluluğu/ Yazar 

UZMANLIK ALANLARI

Eğitim ve Gelişim

İnsan Kaynakları

HOBİLERİ

Yoga

Meditasyon ve Mindfullnes