Berke AYDINLI

ÖZETLEMEK GEREKİRSE

Son bir yıldır Metaverse Hukuku, Yapay Zeka Hukuku, İnternet Hukuku ve Bilişim Suçları üzerine geniş kapsamlı çalışmalarda bulunmaktayım. Bu süreçte bilişim dilini anlayabilmek maksadıyla 60 saatten fazla Python eğitimi almakla beraber hala kendimi geliştirme aşamasındayım. Bu şekilde bilgisayar dilini anlayarak bu alanda projeler yazmaya çalışıyorum.

Üniversitelerde Meclis Simülasyonları ve uygulamaları yapan ADHOC derneğinde yönetim kurulu üyeliği yapmaktayım. Meclis Simülasyonu organizasyonlarının yönetiminde aktif bir şekilde görev alarak etkili ve ses getiren birçok çalışma gerçekleştirdik.

Yaklaşık 3 seneyi aşkın bir süredir okulumuz bünyesindeki Hukuk Atölyesi Kulübünün yönetim kurulu başkanlığını yürütmekteyim. Görev sürem boyunca 70’den fazla panel, sempozyum, konferans ve söyleşiler düzenledik.

Aynı zamanda İdealist Genç Hukukçular Derneği Bilişim ve Teknoloji Hukuk Birimi’nin kurucu üyelerindenim ve bu kapsamda bilişim hukukuna dair önemli isimlerle çalışmalar düzenlemiş bulunmaktayız.

Son olarak 3-4-5 Aralık’ta Bilişim ve Teknoloji Hukuku Derneği tarafından düzenlenen Uluslararası Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sempozyumu’nda organizasyon ekibinde koordinatörlük ve röportörlük yaptım.

Bugünlerde ise “Hukukif” isimli web sitesinde Metaverse Hukuku alanında makale yazım hazırlıkları ile ilgilenmekte olup son olarak Kadir Has Üniversitesi’nin düzenlediği Bilişim ve Teknoloji Hukuku Yarışması’na hazırlık yapmaktayım.

Tüm bunlardan arta kalan zamanlarımda rock müzik alanında müzik yapmayı çok seviyorum.

Bilişim hukuku, Kişisel verilerin korunması hukuku, internet hukuku ve Metaverse hukuku alanında uzmanlaşmak ve yeniden inşa edilmekte olan geleceğin hukuk dünyasında bir pay sahibi olarak kariyer yapmak istemekteyim. Tüm adımlarımı lise yıllarımdan beri hayalim olan geleceğin hukukçusu kimliğini kazanmak için attım. 

Sosyal Medya

Hesapları

InstagramLinkedIn

Proje

 Hesapları

LinkLink

EĞİTİM

Çok Yakında Eklenecek.

GEÇMİŞ DENEYİMLERİ

Çok Yakında Eklenecek.

AKTİF OLDUĞU PROJELER

Çok Yakında Eklenecek.

UZMANLIK ALANLARI

Çok Yakında Eklenecek.

HOBİLERİ

Çok Yakında Eklenecek.