Barkın TUNÇ

"Kendince şair, gönlünce yazar, tiyatrosever bir insan."

ÖZETLEMEK GEREKİRSE

Merhabalar, Ben Barkın TUNÇ.

Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Ayrıca İKC Teknoloji Topluluğu organizasyonunda üye olarak başladığım maceramda farklı alt gruplara katılarak ilerledim ve Alt Grup Sorumlusu olarak Yönetim Kurulu'nda görev aldım. Sosyal sorumluluk projeleri, blog ve dergi yazıları, podcast, sosyal medya - tasarım ve daha birçok yeniliklerle ve projelerle topluluğa olan desteğimi sürdürmenin sevinci ile görevlerimi yerine getirmiş bulundum.


Sanat, bilim, teknoloji üzerine katıldığım birçok oluşumda (tiyatro, şiir, MBM ve gönüllülük esaslı organizasyonlar) analitik düşünme, liderlik, organizasyon becerileri, sorun çözme, yazarlık ve iletişim yetenekleri üzerine üyelikten yöneticiliğe kadar farklı pozisyonlarda görev aldım. Şu anda ise Lider Gelişim Programı'nda, sosyokültürel ürünümüz olan e-serimiz "Lead Life" biriminde koordinatör olarak görev alırken, yönetim kurulunda da oluşumumuza destek olmak ve geliştirmek için yer alıyorum. Ayrıca DEU ROV takımının mekanik alt üyesi olarak sualtı sistemleri üzerine çalışmayı sürdürmekteyim.


Tasarımından renklerine, büyük emeklerle kurduğum kişisel internet sitem barkintunc.com'da deneme, şiir ve tiyatro yazılarım ile de kendimi geliştirirken; duygularımı ve düşüncelerimi herkesle paylaşarak birlikte bir "düşünsel" oluşturuyorum. Ayrıca kurmuş olduğum Podcast kanalım "Şiirler - Denemeler"de bütün ürünlerimi seslendirerek dinleyecilerimle birlikte duyguların gerçekçiliğini keşfediyoruz.


Gelecekteki planım ise okuduğum bölümü bitirmenin ardından hayalim olan Havacılık ve Uzay endüstrisinde çalışacak donanım ve bilgiye sahip olarak güçlü bir kariyer oluşturmak ve bunun yanında çalışmaktan büyük keyif aldığım sosyal medya ve tasarımcılık üzerine de ek bir kariyer yolu oluşturmak. 

📍İzmir / Buca

Sosyal Medya

Hesapları

InstagramLinkedIn

Proje

 Hesapları

InstagramLink

EĞİTİM

Dokuz Eylül Üniversitesi - Makine Mühendisliği

Sosyal Medya

Hesapları

InstagramLinkedIn

Proje

 Hesapları

InstagramLink

GEÇMİŞ DENEYİMLERİ

Sosyal Medya Uzmanı

Tasarımcı

İçerik Üreticisi/Editörü

Koordinatör

Marka Danışmanı

Podcaster

Yazar 

AKTİF OLDUĞU PROJELER

Marka Danışmanı

Sosyal Medya Uzmanı 

UZMANLIK ALANLARI

Sosyal Medya

Pazarlama

Tasarım

Podcast

Yaratıcı Yazı Yazma

HOBİLERİ

Sinema/tiyatroya gitmek

Yazı yazmak

Kitap okumak

Müzik dinlemek

Kahve ve kokteyl içmek

Yıldızları seyretmek

Güneşlenmek ve uzanmak