ÖZETLEMEK GEREKİRSE

Gelişim yolculuğumu, girişim ile birleştirip kendisini insanların hayatına adamış umut olmak İçin çalışıyorum. Üretmekten, öğrenmekten ve çakışmaktan asla vazgeçmeyerek daha da çok üstüne koymaya çalışırım.

Online dönemde aktifliğim ve halkla ilişkiler sektörüne ait yaptığım çalışmalar sayesinde Ajans Dijital Kalem’de 4 aylık staj deneyimim oldu. Orada dijital pazarlama, Seo, blog yazarlığı ve raporlama gibi alanlarda kendimi geliştirdim.

Kendi hayat kalitemizi düşündüğümüz kadar başka insanlarında hayatlarına dokunup güzellikler, umutlar bırakmamız gerektiğini düşündüğüm için 2021 Şubat ayında “UmudumuzVar” projesini kurdum. Projeyle birlikte ihtiyaç sahibi köy okullarına kitap yardımı, kırtasiye malzemeleri gibi eksikleri giderdik. Projemi daha kapsamlı bir şekilde devam ettirmekteyim.

Türkiye’nin en iyi üniversite öğrencilerinin bulunduğu Lider Gelişim Programında öncelikle dergi çekirdek ekibinde yer aldım, daha sonda buradaki gelişimim ve katkılarımdan ötürü lider program yöneticiliğine seçildim. Görevimi halen devam ettirmekteyim.

Selçuk Üniversitesi’nin en aktif topluluklarından biri olan Halkla ilişkiler topluluğunda 1.5 yıllık bir deneyim kazanma şansı yakaladım, bu süreçte yöneticilik ve başkan yardımcılığı görevlerini yürüttüm.

Sektörü daha yakından takip etmek adına ve gelişmeleri İçerik haline dönüştürüp iletişim dünyasına dair bir farkındalık yaratmak adına Golden Contact’i kurdum. Ekip arkadaşlarımla beraber halen yürütmekteyiz. 

EĞİTİM

Selçuk Üniversitesi - Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Sosyal Medya

Hesapları

InstagramLinkedIn

Proje

 Hesapları

InstagramInstagramInstagram

GEÇMİŞ DENEYİMLERİ

Avrupa Birliği Projesi - Proje Yöneticisi

Genç Gönüllü Genç İletişimci Projesi - Proje Yöneticisi

Gönüllülük ve Gönüllülük Yönetimi - Projesinde Eğitmen

AKTİF OLDUĞU PROJELER

Sivil Düşün Projesi

Genç Gönüllü Genç İletişimci - Proje Kordinatörü

Her Parça İletişim - Proje Kordinatörü.

UZMANLIK ALANLARI

Sosyal Medya

Proje Oluşturma

İçerik Üretimi

HOBİLERİ

Kitap okumak

Yazı yazmak

Çocuklarla vakit geçirmek

İnsanlarla bir arada sohbet etmek